    BLUE PRINT - ADN142139 - Brake Pad Set, disc brake (Brake System)
    Blueprint Brake Pad Nissan Qashqai 06>
    SKU: ADN142139
    In stock
    • Fitting Position: Front Axle
    • Test Mark: ECE R90 Approved
    • Length [mm]: 142 mm
    • Width [mm]: 59 mm
    • Wear Warning Contact: excl. wear warning contact
    • Thickness 1 [mm]: 17 mm